Jesteś tu: Strona główna»Porady

Porady

wtorek, 23 marca 2021

Czarna kabina prysznicowa – oryginalny element wyposażenia łazienki

W tym sezonie w naszych łazienkach króluje czerń. Znacznie chętniej niż wcześniej sięgamy więc po czarną armaturę łazienkową, czarne elementy dekoracyjne i czarne dodatki. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się również czarne kabiny prysznicowe. Jak wygląda czarna kabina prysznicowa? Czy sprawdzi się we wnętrzu Twojej łazienki? Jak ją pielęgnować, żeby na długo zachowała elegancki i estetyczny wygląd?

 

Czarna kabina prysznicowa to ostatni krzyk mody. Doskonale komponuje się zarówno w surowym wnętrzu loftowym, jaki i bardziej dekoracyjnej przestrzeni. Dodaje łazience szyku i elegancji, czyniąc ją inną niż wszystkie. Jeśli zależy Ci na ekskluzywnym designie łazienki, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z przyjemności oferowanych przez poranny prysznic czarna kabina prysznicowa to rozwiązanie, które z pewnością powinno zwrócić Twoją uwagę.

 

Czarne profile i transparentne szkło, a może grafitowe ścianki i drzwi?

 

Czarne kabiny prysznicowe są dostępne w wielu wariantach – jako kabiny narożne i wolnostojące, z transparentnymi przeszkleniami i grafitowymi szybami, prostokątne i półokrągłe, z drzwiami rozwieranymi i rozsuwanymi lub typu walk-in wyłącznie ze ścianką boczną. Wybór jest pod tym względem tak szeroki z zróżnicowany, iż w każdy z łatwością znajdzie w asortymencie czarnych kabin prysznicowych rozwiązanie, które najlepiej wkomponuje się we wnętrzu jego łazienki, tak pod względem kształtu, jak i rozmiaru oraz sposobu montażu kabiny. Ofertę czarnych kabin uzupełnia dedykowana armatura łazienkowa. Czarne zestawy prysznicowe podtynkowe i natynkowe idealnie komponują się z profilami kabiny, podkreślając jej elegancję i modernistyczny look.

 

Wybierając czarną kabinę prysznicową warto pamiętać o tym, że ciska cena rzadko idzie w parze z jakością. W przypadku tanich kabin powłoka dekoracyjna może się okazać nieodporna na działanie wody i wilgoci, jak również oddziaływanie środków czyszczących. Dlatego decydując się na tak oryginalną formę zabudowy przestrzeni prysznicowej warto postawić na sprawdzone marki oraz producentów, których wyroby są synonimem jakości i trwałości.

 

Pielęgnacja czarnej kabiny prysznicowej

 

Aby nasza czarna kabina prysznicowa na długo zachowała estetykę powinniśmy odpowiednio o nią dbać. Wydawać by się mogło, że pielęgnacja czarnej kabiny jest o wiele bardziej skomplikowana niż standardowych prysznicy, ale to nie prawda. Kluczem do czystej i estetycznej kabiny jest systematyczność. Podobnie jak każdy inny prysznic czarną kabinę prysznicową powinniśmy czyścić co najmniej 3 razy w tygodniu, żeby nie dopuść do nagromadzenia się na elementach konstrukcyjnych osadów z wody i mydła. Warto również pamiętać o doborze odpowiednich detergentów. Pod tym względem mamy do wyboru zarówno specjalistyczną chemię dedykowana do czyszczenia przestrzeni sanitarnych, jak i tradycyjne metody naszych babć. Jeśli zdecydujemy się na chemię czyszczącą pamiętajmy o tym, żeby upewnić się, czy dany środek jest przeznaczony do mycia powierzchni malowanych. To da nam pewność, że profile oraz pozostałe czarne elementy wyposażenia kabiny nie będą szarzały z czasem.

Dodaj do przechowalni interesujące cię towary i prześlij do nas! w ciągu 24 h otrzymasz od nas informacje:
Ile potrwa skompletowanie Twojego zamówienia
Ile zapłacisz za transport
Czy wybrane elementy są kompatybilne i czy masz już wszystkie elementy, niezbędne do montażu
Udzielimy także fachowej porady, jeśli jej potrzebujesz
przechowalnia
Producenci
© 2011-2016 MARANTESS.
Projekt i wykonanie: Agencja interaktywna Bull Design
Utrzymanie i rozwój: LASAK.IT SERVICES
Czas generowania: 0.0348 sekund. Ilość zapytań: 37. | cache: 25