Jesteś tu: Strona główna»Porady

Porady

wtorek, 23 marca 2021

Radaway – brodzik to podstawa funkcjonalnej kabiny prysznicowej

Działająca w branży technologii sanitarnych do 2002 roku marka Radaway jest znana z produkcji wysokojakościowych systemów prysznicowych odznaczających się oryginalnym wzornictwem i precyzją wykonania. Odpowiadając na potrzeby najbardziej wymagających Klientów marka oferuje kabiny prysznicowe i natryskowe powstające na bazie brodzików niskoprofilowych i podpłytkowych, których stylistyka umożliwia kreowanie ekskluzywnych przestrzeni kąpielowych, które jak żadne inne wpisują się aranżację każdej łazienki. W asortymencie Radaway znajdziemy zarówno komplety dedykowane do łazienek urządzonych na styl loftowy, jak i wnętrz inspirowanych tradycją.

 

Brodzik Radaway

 

Oferta brodzików marki jest ściśle powiązana z różnorodnością dostępnych w asortymencie kabin prysznicowych. Znajdziemy w niej brodziki prostokątne dedykowane do kabin prostokątnych, brodziki kwadratowe do kabin kwadratowych, a także brodziki półokrągłe i pięciokątne. Oferta brodzików półokrągłych obejmuje tradycyjne brodziki, brodziki asymetryczne oraz półokrągłe typu B, a także półokrągłe przyścienne. Wszystkie one są wykonywane z materiałów najwyższej jakości, co przekłada się na wysokie walory estetyczne, a zarazem trwałość i odporność na zarysowania. Dzięki temu kabina prysznicowa zachowuje elegancki wygląd przez długi czas użytkowania.

 

Ofertę brodzików uzupełniają systemy podpłytkowe. Brodzik Radaway podpłytkowy to rozwiązanie dedykowane do kabin prysznicowych typu walk-in. Jak wskazuje na to sama nazwa systemu brodzik podpłytkowy montuje się pod warstwą kafli, co pozwala uzyskać interesujący efekt wizualny, jednocześnie ograniczając do minimum ryzyko związane z przesiąkaniem wody z kabiny prysznicowej w głąb stropu. Brodziki podpłytkowe są dostępne w wariancie z odpływem lub kratką. Dbając o satysfakcję swoich Klientów marka Radaway oferuje brodziki podpłytkowe w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu praktycznie każda z dostępnych w asortymencie kabin prysznicowych może być wykończona na wzór prysznica walk-in.

Dodaj do przechowalni interesujące cię towary i prześlij do nas! w ciągu 24 h otrzymasz od nas informacje:
Ile potrwa skompletowanie Twojego zamówienia
Ile zapłacisz za transport
Czy wybrane elementy są kompatybilne i czy masz już wszystkie elementy, niezbędne do montażu
Udzielimy także fachowej porady, jeśli jej potrzebujesz
przechowalnia
Producenci
© 2011-2016 MARANTESS.
Projekt i wykonanie: Agencja interaktywna Bull Design
Utrzymanie i rozwój: LASAK.IT SERVICES
Czas generowania: 0.0158 sekund. Ilość zapytań: 36. | cache: 24