Jesteś tu: Strona główna»Porady

Porady

wtorek, 23 marca 2021

Ostatni sezon w trendach łazienkowych zaowocował modą na kolor. Znacznie chętniej niż w poprzednich sezonach sięgaliśmy po kolorową armaturę i dodatki. Zainteresowanie inwestorów kolorowymi bateriami zaowocowało całkowicie nowymi seriami produktowymi, w ramach których dostępne są produkty takie, jak złota bateria łazienkowa.  Złota bateria łazienkowa to oryginalny, a zarazem odważny element wyposażenia łazienki, dzięki któremu możemy nadać przestrzeni całkowicie nowego wyrazu. Łazienka, w której wyeksponujemy złotą baterię będzie się odznaczała elegancją i luksusem. To właśnie luksusowy charakter złotych kranów sprawia, że rozwiązania tego typu są tak chętnie wykorzystywane przez klientów biznesowych, w szczególności właścicieli luksusowych hoteli, SPA i restauracji.

 

Klientów poszukujących złotych baterii do domowych łazienek zachęcamy do bliższego zapoznania się z asortymentem sklepu Marantess.pl. Tylko nieliczni producenci armatury łazienkowej mogą nam zaproponować naprawdę wysokiej jakości baterie kolorowe – rozwiązania odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz niszczące oddziaływanie wody i detergentów.

 

Sięgamy po najlepsze złote krany na rynku

O trwałości koloru baterii decyduje sposób, w jaki został on nałożony i utwardzony. Baterie lakierowane przejawiają tendencje do szybkiej degradacji. Powłoka lakiernicza rysuje się, farba może odpryskiwać odsłaniając surowy metal. Dlatego decydując się na baterie kolorowe warto wybierać te galwanizowane. Kolor naniesiony i utwardzony w procesie galwanizacji jest nieporównywalnie trwalszy i bardziej odporny na uszkodzenia, dzięki czemu krany zachowują estetykę i piękny wygląd przez długi czasu użytkowania.

 

W stałym asortymencie sklepu Marantess.pl posiadamy złote krany wyłącznie renomowanych producentów armatury łazienkowej – marek, takich jak  Omnires, Tres oraz Massi. Wybór ich produktów to gwarancja najwyższej jakości, precyzji wykonania oraz trwałości koloru, który wykazuje podwyższoną odporność na ścieranie, oddziaływanie wody i wilgoci, a także działanie środków czyszczących.

 

Złota bateria łazienkowa – czy skompletuję armaturę dla całej łazienki?

 

Wybierając armaturę łazienkową staramy się, żeby krany i baterie we wszystkich punktach poboru wody były spójne stylistycznie. Ten efekt najłatwiej uzyskać wybierając produkty z tej samej serii. Czy w przypadku złotych baterii wybór jest na tyle szeroki, że bez problemu będziemy w stanie wyposażyć całą łazienkę w krany jednej linii stylistycznej?

 

Złote baterie są dostępne we wszystkich wariantach. Oznacza to, iż bez problemu znajdziemy interesujące  nas rozwiązania. W zależności od wymogów technicznych oraz naszych indywidualnych preferencji możemy wybierać spośród systemów natykowych i podtynkowych. Dodatkowo każdy dobry producent armatury łazienkowej oferujący złote krany dba o to, aby w ramach danej serii produktowej dostarczać klientom wszystkie typy baterii:

  • baterie umywalkowe (nablatowe i do montażu na umywalce, często także w wariancie natynkowym),
  • baterie wannowe (do montażu na wannie, do montażu na ścianie, coraz częściej także w wariancie podłogowym),
  • baterie prysznicowe, w tym kompletne zestawy do kabin prysznicowych.

 

Kompleksowa oferta baterii kolorowych pozwala nam na tworzenie spójnych, a dzięki temu jeszcze bardziej eleganckich wnętrz niezależnie do konfiguracji punktów poboru wody.

Dodaj do przechowalni interesujące cię towary i prześlij do nas! w ciągu 24 h otrzymasz od nas informacje:
Ile potrwa skompletowanie Twojego zamówienia
Ile zapłacisz za transport
Czy wybrane elementy są kompatybilne i czy masz już wszystkie elementy, niezbędne do montażu
Udzielimy także fachowej porady, jeśli jej potrzebujesz
przechowalnia
Producenci
© 2011-2016 MARANTESS.
Projekt i wykonanie: Agencja interaktywna Bull Design
Utrzymanie i rozwój: LASAK.IT SERVICES
Czas generowania: 0.0262 sekund. Ilość zapytań: 37. | cache: 25